Fitness2you, profesionální fitness služby

Fitness2you, profesionální fitness služby
Fitness2you, profesionální fitness služby
Naším cílem a přáním je spokojený klient, kterému pomůžeme k dosažení jeho vysněných cílů v oblasti fitness a zdravého životního stylu.

Společnost Fitness2YOU vznikla v roce 2012 vytvořením teamu profesionálů v oblasti fitness, kteří předávají své mnohaleté zkušenosti a znalosti Vám, našim klientům. Náš team je tvořen osobními trenéry, maséry, fyzioterapeuty a výživovými poradci, kteří jsou zde jen a pouze pro Vás! Nechte nás pomoci splnit Vaše cíle a sny… Minimálně 5-ti leté zkušenosti každého ze členů našeho teamu Vám dávají záruku kvality, 5-ti hvězdičkového servisu a osobního přístupu. Náš team poskytuje komplexní služby v oblasti tělesné péče..

Potřebujete zhubnout? Nebo jen vyrýsovat svaly? Chodíte rádi cvičit do fitcentra, ale neradi čekáte v obsazené posilovně na stroje, nebo se prostě jen necítíte mezi tolika lidmi? Vyzkoušejte některého z našich osobních trenérů, který za Vámi přijede až do domu, a poznáte, že v tomto prostředí se dá cvičit stejně kvalitně jako ve fitcentru. Trendy ve fitness se totiž pomalu přesunují od cvičebních strojů k alternativnějším pomůckám, které vedou člověka k přirozenějším, efektivnějším a zdravějším druhům pohybové aktivity. Používáme nejmodernější vybavení, jako jsou BOSU, Fitbally, TRX, Flowin, expandery atd. Zkrátka jsme schopni u Vás doma zajistit plnohodnotný tréninkový proces a současně šetříme čas, který trávíte dojížděním do fitcenter a peníze, které platíte za členství v těchto klubech. Pokud si to budete přát, budou v letních měsících probíhat Vaše tréninky ve venkovním prostředí. Máte svou oblíbenou posilovnu a chtěli byste s naším trenérem cvičit právě tam? Pokud to majitel fitcentra umožní, přijedeme za Vámi kam si budete přát.

Naše společnost se nezaměřuje pouze na fitness. Jsme schopni vest Váš tréninkový proces v různých sportech. Chcete, aby se také Vaše děti zdokonalily v určitém sportu nebo jen chcete zajistit, aby prošly zdravým a optimálním všestranným vývojem? Svěřte je nám!

Dosažení Vašich cílů a splnění Vašich přání je naše priorita a proto k osobnímu tréninku doporučujeme využít služeb našeho výživového specialisty.

Cítíte se unaveni nebo si chcete jen tak zpříjemnit den? Využijte další z našich služeb – masérské služby k Vám domů! V našem teamu je i fyzioterapeut, který poradí s obtížemi pohybového aparátu.

Ať už máte nebo nemáte zkušenost s podobnými službami, je tu pro Vás k dispozici úvodní hodina ZDARMA! Zaregistrujte se ZDE a uvidíte, že nebudete litovat. Náš team je k dispozici v Praze a blízkém okolí.

Splňte si své cíle a sny…fitness2YOU Vám ukáže cestu!

Na viděnou se těší,

team fitness2YOU