Osobní trénink

Přijedeme za Vámi, kam si budete přát – k Vám domů, do Vaší kanceláře, do oblíbené posilovny, do parku ve Vaší čtvrti… Naše služby poskytujeme v Praze a blízkém okolí.

Úvodní lekce je věnována analýze Vašeho současného stavu, měření tělesných hodnot na našem přístroji a stanovení cílů, které si chcete splnit. Probereme veškeré organizační detaily a poté už se vrhneme na první ukázkový trénink.

Osobní tréninky trvají 60 minut a každá lekce je zakončena asistovaným protažením. Disponujeme takovými tréninkovými pomůckami a náčiním, které jsou vhodné pro všechny typy tréninku. Rádi ale využijeme různé posilovací stroje nebo pomůcky, které již máte doma nebo které jsou součástí vašich oblíbených fitcenter. 

 

Cena

Cena za naše služby nemá pevnou sazbu. Odvíjí se od vzdálenosti, kterou za Vámi musíme dojet a také od frekvence tréninků, které plánujete podstupovat. Pro přesnější informaci o ceně nás proto kontaktujte prostřednictvím přihlašovacího formuláře, emailu nebo telefonicky, s uvedením preferovaného místa cvičení a s předpokládanou frekvencí tréninků.

Napište si o lekci

Please specify image url.

Jakub
Fišer

Osobní trenér

  • Praxe: více než 10 let
  • Zaměření: Cvičení v těhotenství a po porodu, redukce, zpevňování, sportovní příprava, zdravotní cvičení, sportovní průprava dětí
Please specify image url.

Michal
Kollert

Osobní trenér

  • Praxe: více než 10 let
  • Zaměření: Kondiční a funkční cvičení, tvarování postavy, trénink dětí a sportovní coaching. Bohatá praxe v práci s vrcholovými sportovci.

O nás

Jakub Fišer

O mně
Mé zkušenosti
Koho trénuji

Michal Kollert

Úspěchy při tréninku
Mé cíle
Koho trénuji