Napište si o lekci

8387

O osobním tréninku

ZÍSKEJTE SVOU VYSNĚNOU POSTAVU. DOSTAŇTE SE DO FORMY PO ZRANĚNÍ. CVIČTE ZDRAVĚ A EFEKTIVNĚ. UBĚHNĚTE PULMARATON. VYRÝSUJTE SVALY…. VAŠE CÍLE MOHOU BÝT RŮZNÉ. AŤ UŽ JSOU JAKÉKOLIV, MY VÁS K NIM DOVEDEME.

Naši osobní trenéři za Vámi přijedou, kam si budete přát – k Vám domů, do Vaší kanceláře, do Vaší oblíbené posilovny, do parku ve vaší čtvrti…

Úvodní lekce je věnována analýze Vašeho současného stavu, měření tuků, svalové hmoty a dalších důležitých údajů na našem přístroji a stanovení cílů, které si chcete splnit. Průběžně se potom kontrolují všechny tělesné hodnoty a trenér operativně přizpůsobuje tréninkový plán .

Osobní tréninky trvají 70 minut a každá lekce je zakončena asistovaným protažením, které Vám provádí Váš osobní trenér. Všichni trenéři disponují takovými tréninkovými pomůckami a náčiním, které jsou vhodné pro všechny typy tréninku. Rádi ale využijeme různé posilovací stroje nebo pomůcky, které již máte doma nebo které jsou součástí vašich oblíbených fitcenter. Všechny pomůcky se dají využít i pro venkovní trénink.

Osobní trenér připravuje každou lekci, sestavuje tréninkový plán a motivuje Vás k dosažení Vašich cílů. Je Vaším poradcem ve všech oblastech, které se týkají Vašeho těla a plnění Vašich cílů. Ukáže Vám správnou cestu.

Odborně vedený funkční fitness trénink může být velmi přínosný pro rozvoj různých dovedností, které využijete při oblíbených aktivitách. Chcete zlepšit svůj odpal při golfu? Zlepšit svoji kondici a být obratnější při koňském pólu? Zlepšit svoji stabilitu a posílit důležité svaly pro surfing, windsurfing? Máme v týmu profesionály, kteří Vám pomohou uplatnit tréninkové úsilí v oblíbených aktivitách.

Ukázková hodina ZDARMA – poznejte naší kvalitu..

70 minut ukázkového osobního tréninku, zjištění Vaší motivace a cílů

TEST DRIVE 2

 
zahrnuje 2x osobní trénink 70 minut, asistovaný stretching, tělesnou analýzu, analýzu Vašeho současného stavu, motivace a cílů, základní doporučení pro výživu

TEST DRIVE 4

 
zahrnuje 4x osobní trénink 70 minut, asistovaný stretching, tělesnou analýzu, analýzu Vašeho současného stavu, motivace a cílů, základní doporučení pro výživu

REACH YOUR GOALS

 
PT 10, PT 25, PT 50 Tréninkové balíčky s počty tréninků 10, 25 a 50. Výběrem jedné z těchto variant prakticky měníte svůj život k lepšímu. Jedná se o dlouhodobé efektivní vedení osobního tréninku, které Vás zaručeně posunuje blíže k Vašim vysněným cílům. Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen vyrýsovat problémové partie, celý tréninkový proces obsahuje veškeré analýzy, měření, testování, samotný trénink, průběžné vyhodnocování, výživová doporučení a mnoho dalších …

Pro ceny jednotlivých balíčků nás, prosím, kontaktujte. Buď vyplněním kontaktního formulářem níže, emailem na info@fitness2you.cz nebo zavolejte na telefonní čísla 603 527 198 nebo 732 554 703. Děkujeme.


[dropdown_box expand_text=“Informace o cenách za vzdálenost“ show_more=““ show_less=““ start=“hide“]Úvodní lekce s osobním trenérem je pro Vás zdarma. Pouze v případě, že trenér, kterého si vyberete, by k Vám musel dlouho cestovat, platí následující ceník:

Cesta k Vám i zpět do 30 min zdarma
Cesta k Vám i zpět do 60 min 100 Kč
Cesta k Vám i zpět do 90 min 200 Kč
Cesta k Vám i zpět do 120 min 300 Kč

Cena dopravy se platí v hotovosti Vašemu osobnímu trenérovi. Výchozí lokalitu každého trenéra najdete v jejich profilech.

Protože si myslíme, že cenu osobního tréninku objektivně posoudíte až po absolvování úvodní lekce, budou Vám ceny tréninkových balíčků prezentovány Vašim trenérem.[/dropdown_box]

 

Tým

Please specify image url.

Alica
Meadow

Fitness Instructor

  • Awards: 5
  • Meditation, Yoga
  • Experience: 3+ years
Please specify image url.

Thomas
Park

Fitness Instructor

  • Awards: 5
  • Meditation, Yoga
  • Experience: 3+ years