Trénuj jako profesionál

Jednou z naších společných vášní je cyklistika. Michal dělal silniční cyklistiku na profesionální úrovni a má v tomto sportu bohaté zkušenosti a odtrénovány stovky tisíc kilometrů. Pro Kubu je to koníček číslo jedna, dokáže jet několikahodinový trénink na crosscountry kole i na silničce a stejně tak celý den jezdit bikepark nebo traily někde v horách. Jak už to většinou bývá, tak věci které děláte s vášní se často začnou propojovat s vašími profesními aktivitami a nejinak tomu je i u nás.

Věnujeme se přípravě mladých sportovních talentů, ale pomáháme s tréninkem i takovým hvězdám světové cyklistiky jakými jsou třeba Petr Vakoč nebo nejúspěšnější tým Tour de France 2017 Quick Step Floors. Pomáháme také mladým cyklistickým talentům z týmu Jaroslava Kulhavého a mnoha českým předním cyklistům z různých disciplín. Za cyklokros jmenujme třeba mistra ČR a naši současnou největší hvězdu Michaela Boroše.

Naše zkušenosti z obou dvou světů – cyklistiky a funkčního cvičení nám dávají unikátní know-how a schopnost velmi dobře propojit trénink na kole s cvičením, a pomoci tak ambiciózním sportovcům vytěžit ze svého tréninku ještě mnohem více. 

Na cyklistice nás baví její dobrodružná povaha. Je zajímavé objevovat krásná místa naší země nebo jiných částí světa a zároveň makat na své kondici. Zjistili jsme, že když stále cvičíme ve fitku, jsme svým způsobem lehce omezeni a to, že jsme na jednom místě a někde zavření, je svým způsobem (obzlváště na jaře nebo v létě) i smutné. Věříme, že je dobré činnosti dobře kombinovat a střídat. Jednak kvůli efektivitě tréninku, ale také kvůli tomu, aby nás to stále bavilo, a aby se z tréninku nestala nudná rutina. Proto se snažíme koncipovat naše osobní tréninky tak, že při dobrých podmínkách rádi bereme své klienty ven, cvičit třeba do parku a připravujeme celý trénink tak, aby byl pestrý, zábavný a především aby plnil svůj účel.

Objednat si lekci